Отзывы о компании "SkvozNYAk", магазин аниме, манги и комиксов
Артем З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
(*^‿^*) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді Вашим новим замовленням у нашому магазині.
Sergiy F.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
❤️(⌒‿⌒) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині
Крістіна В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
(o˘◡˘o) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
Анастасия К.
Отлично
всё хорошо, только несколько цветов почти засохшие
Євген П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
❤️(⌒‿⌒) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
Анна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
❤️(⌒‿⌒) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
Дмитро К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
(o˘◡˘o) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
Софія Ч.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
няшна фігурка
Комментарий продавца
Ви зробили замовлення на іграшку в 500 грн, підтвердили замовлення та погодилися з умовами доставки. Того ж дня замовлення було надіслано. Ви його отримали, сплативши на пошті саме стільки, скільки було вказано на сайті та в замовленні - 500 грн. Отримали ви саме ту іграшку, яку замовляли – опис, фотографії та належну якість – усі параметри були вірні. Свою роботу магазин виконав швидко та сумлінно.
Алина Ч.
Отлично
Георгий С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер процавець, замовлення відправили швидко та упакували як треба, дуже вдячний !
Комментарий продавца
╰(*´︶`*)╯ Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням в нашому магазині
(*^‿^*) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді Вашим новим замовленням у нашому магазині.
❤️(⌒‿⌒) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині
(o˘◡˘o) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
всё хорошо, только несколько цветов почти засохшие
❤️(⌒‿⌒) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
❤️(⌒‿⌒) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
(o˘◡˘o) Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням у нашому магазині.
няшна фігурка
Ви зробили замовлення на іграшку в 500 грн, підтвердили замовлення та погодилися з умовами доставки. Того ж дня замовлення було надіслано. Ви його отримали, сплативши на пошті саме стільки, скільки було вказано на сайті та в замовленні - 500 грн. Отримали ви саме ту іграшку, яку замовляли – опис, фотографії та належну якість – усі параметри були вірні.
Свою роботу магазин виконав швидко та сумлінно.
Супер процавець, замовлення відправили швидко та упакували як треба, дуже вдячний !
╰(*´︶`*)╯ Дякуємо за покупку та відгук! Будемо раді вашим новим замовленням в нашому магазині